Tekirdağ Yorum
SPOR

Başkanımız Akay Başarılı Güreşçimizi Altın İle Ödüllendirdi

Bilge Güler
27 Haziran 2022 13:21
Son Güncelleme: 27 Haziran 2022 13:21
Belediye Başkanımız Vahap Akay, katıldığı son iki şampiyonadan derecelerle dönerek kentimize büyük gurur yaşatan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcumuz Caner Arslan’a altın hediye etti.
Başkanımız Akay Başarılı Güreşçimizi Altın İle Ödüllendirdi

KIRKPINAR ÖNCESİ İKİ ÖNEMLİ BAŞARI

Haziran ayında katıldığı son iki turnuvada elde ettiği derecelerle göğsümüzü kabartan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçimiz Caner Arslan, Bu yıl 661’incisi düzenlenecek olan tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri öncesinde Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret ederek madalya sözü verdi. İlk olarak 3-5 Haziran tarihlerinde İzmit Atletizm Pisti'nde düzenlenen 14’üncü geleneksel Seka Park Altın Kemer Yağlı Güreşlerinde, gümüş madalya kazanan Caner Arslan, kentimizin gurur kaynağı oldu. Tozkoparan Boyda mücadele eden Caner Arslan, rakiplerini tek tek yenerek, kürsüye çıktı. Caner Arslan daha sonra 12 Haziran tarihinde düzenlenen 115. Tarihi Yalova Fevziye Yağlı Pehlivan Güreşlerinde kentimizi ve Tekirdağ’ı başarıyla temsil ederek bir kez daha gümüş madalya kazandı.

MADALYA SÖZÜ VERDİ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Caner Arslan’ı başarılarından dolayı tebrik eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Güreş Antrenörümüz Fatih Dağdelen ile Kulüp Başkanı M. Şahin Yılmaz’a da emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çerkezköy Belediyesi olarak, bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da spora ve sporcuya elimizden gelen tüm desteği sağlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Güreşçimiz Caner Arslan’dan Kırkpınar için madalya sözü alan Belediye Başkanımız Vahap Akay, başarılı sporcuyu altın ile ödüllendirdi.  

 

 

 

Yorum Yazın