Tekirdağ Yorum
TEKİRDAĞ GÜNDEMİ

 Malkara İlçesi Aksakal Mahallesi Bağlantı Yolu Asfalt Çalışmaları Tamamlandı

Bilge Güler
19 Ekim 2022 12:44
Son Güncelleme: 19 Ekim 2022 12:44
İl genelinde yol yapım çalışmalarına hız veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından, Malkara İlçesi'nin Aksakal Mahallesi ile Şarköy Anayolu arası bağlantı yolunda başlatılan bsk sıcak asfalt serim çalışmaları tamamlandı.
 Malkara İlçesi Aksakal Mahallesi Bağlantı Yolu Asfalt Çalışmaları Tamamlandı

Uzunluğu 1.500 metre, genişliği 6 metre olan yolda başlatılan çalışmalar kapsamında toplamda 2.300 Ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

İl genelinde yol çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin belirli bir planlama doğrultusunda 11 ilçede yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda; Fen İşleri ekiplerimiz tarafından, Malkara İlçesi Aksakal Mahallesi ile Şarköy Ana yolu bağlantısı arasında asfalt çalışmalarımız tamamlandı. Söz konusu yolda, asfalt dökülmeden önce kendi ekiplerimiz tarafından zemin iyileştirmesi için 1.000 ton alt temel malzemesi de kullanılmıştır. Tamamlanan yollarımızın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 

Yorum Yazın